Jan Wajand


Prejsť na obsah

ZASOBY

O FIRMIE

Wykonując opinie posługuję się nowoczesnym sprzetem i licencjonowanym oprogramowaniem uznawanym i akceptowanym przez wszystkie firmy związane z motoryzacją.
Program do wyznaczania wartości rynkowych pojazdów, wartości pojazdów uszkodzonych i wysokości utraty wartości pojazdu z tytułu uczestnicwa w kolizji - INFO-EKSPERT (licencja nr 14032). Jest to program, opracowany i wdrożony przez firmę INFO-EKSPERT, która od wielu lat zajmuje się badaniem rynku pojazdów, z którego korzystają towarzystwa ubezpieczeniowe, urzędy skarbowe, urzedy celne i firmy zajmujące się handlem używanymi pojazdami
Program do wyliczania rzeczywistych kosztów naprawy powypadkowej pojazdów AUDATEX (licencja nrPLSV461). Jest to specjalistyczny program, który w oparciu o normy czasowe napraw producentów pojazdów i ceny części sugerowane przez generalnych importerów pojazdu umożliwia wyliczenie rzeczywistych kosztów naprawy powypadkowej pojazdów.

ProgramCyborg Idea V-SIM 2 (licencja nr 79070487). Jest to specjalistyczny program przeznaczony do analizy i rekonstrukcji wypadków drogowych. Umożliwia on odtworzenie przebiegu wypadku drogowego i jest pomocny w ustaleniu jego sprawcy.Biblioteka sylwetek pojazdów Ratschbacher GmbH AUTOVIEW. Jest to podstawowe narzędzie umożliwiające analizę możliwości powstania uszkodzeń w pojazdach biorących udział w kolizji, na podstawie rozmieszczenia uszkodzeń w pojazdach
ProgramCyborg Idea Titan (licencja nr TTN10-365-E0A77830). Jest to specjalistyczny program przeznaczony do analizy przestrzenno - czasowej wypadków drogowych. Umożliwia zarówno analizę przebiegu wypadku jak i weryfikację czy któryś z uczestników miał warunki do uniknięcia zdarzenia.
Podstawowe oprzyrządowanie, umożliwiające wykonanie zleconych prac.

Posiadam specjalistyczną bibliotekę, która na bieżąco jest uzupełniana o nowe pozycje z dziedziny mechaniki pojazdowej i zagadnień związanych z wypadkami drogowymi. Poniżej przedstawiono przykładowe pozycje literatury.
Naspäť na obsah | Späť na hlavné menu